Přeskočit na obsah

Hra na PlayStation podle Myslivcové? Proč ne, třeba by šla na dračku

Spider Man. Právě to je prý nejoblíbenější hra české Barbie Dominiky Myslivcové. Budiž. Nás zajímalo něco jiného – jak by asi vypadala hra podle naší “růžovky”?

Představa běhající a skákající Dominiky je docela zábavná. Anebo byste ji raději viděli v nějakého bojovce, abyste si do ní mohli praštit? A nezapomeňte, že existují i lechtivé hry. Takže kdo ujíždí třeba na hanbatých kreslených postavičkách, přišel by si na své. My to ale vidíme trošku jinak. Cílem hry by bylo nastřádat co nejtučnější bankovní konto, bydlet v nejluxusnějším domě, mít služebnictvo, v garáži nadupané káry či outfity nejlepších světových značek ve skříních. Co myslíte, to už by na Dominiku sedělo více, ne?

Těžko říct, jestli by taková hra zaujala. Ovšem při pohledu na youtube kanál Dominiky, kde jsou pod jednotlivými příspěvky i milióny shlédnutí, to zase tak nereálné není. „Možná bych se na takové hře chtěla podílet, proč ne. PlayStation mají dnes už snad všichni, takže bych byla zase o něco slavnější,“ uculuje se Myslivcová. Nezbývá než doufat, že firma nic podobného v plánu nemá. Protože to už bychom si ní vůbec nevydrželi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.