Přeskočit na obsah

Začíná snad tenisovou kariéru? Míša Štoudková s raketou v ruce

No jen se na to podívejte, že bychom měli novou tenistku? No, podle fotky na Instagramu to tak trochu vypadá. Štoudková totiž s raketou hezky zapózovala a my víme, že tohle přesně chceme na kurtu vidět.

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ (32) se ve svých dvaatřiceti letech může pochlubit pravděpodobně nejlepší postavou v životě. Bez nadsázky toto tvrzení potvrzují její fotky v plavkách a nebo také v tenisovém outfitu, který jí podle nás padl jako ulitý. Dost možná se minule povoláním a měla být tenistkou od mala.

Bohužel to ale nevypadá, že by měla Míša měla brzy prohánět třeba Petru Kvitovou nebo Serenu Williams. Pouze dostala zajímavou nabídku od nejmenované společnosti a nafotila hezké snímky.  Uznejte ale, že koukat se na to takovou kočičku by určitě stálo za to a to i klidně, kdyby tenis vůbec neuměla.

Každopádně se nyní Míše pracovně daří náramně. Nabídek má hodně a to je pro ní klíčové. Na druhou stranu pořád nemá chlapa a to je ve dvaatřiceti letech celkem smutné. Čas na založení rodiny a normálního života se celkem povážlivě tenčí. Tak snad se brzy zadaří, klidně i s někým z vás, čtenářů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.